روزنامه رسالت نوشت: عنصر پشت صحنه مجمع روحانيون از جنبش سبز به عنوان مار خفته اي نام برد که بايد در موقع ضرورت نيش بزند.

شنيده هاي موثق از عناصر نزديک و مرتبط با مجمع روحانيون حاکي است که اخيرا گفتگوهايي بين  سران اين مجمع درباره استراتژي هماهنگ در ايام سالگرد انتخابات صورت گرفته است. براساس گزارشات رسيده خاتمي به عنوان رئيس شوراي سياستگذاري مجمع معتقد است نبايد در سالگرد22  خرداد بحث هاي بي حاصل انتخابات سال قبل و ادعاهاي غيرقابل اثبات مانند تقلب در انتخابات را مطرح و مجددا فضا را امنيتي و متشنج کرد.

اما برخي عناصر افراطي مجمع برخلاف خاتمي معتقد به تکرار حوادث ماه هاي پس از انتخابات بوده و توصيه مي کنند که از برخوردها نبايد بترسيم و به فضاي اعتراض در جامعه بايد دامن بزنيم تا نظام وادار به امتيازدهي شود آنها فعاليت هاي جنبش سبز در سال گذشته را مثبت ارزيابي کرده و گفته اند اين جنبش مانند ماري است که خفته ولي هنوز نمرده و هر وقت اراده کنيم مي توانيم آن را وارد صحنه کرده و ضربه شست نشان دهيم.

اخبار رسيده از درون مجمع روحانيون حاکي است که تحرکات ضد ديني جنبش سبز در سال گذشته و بويژه اهانت به حضرت امام و حوادث روز عاشورا باعث بروز اختلاف نظرجدي ميان برخي اعضاي معتدل مجمع با افراد افراطي آن شده و همين عوامل موجب شده که مجمع در موضعي انفعالي قرار گرفته و نتواند يک بيانيه واحد و يک سياست منطقي و مشخص در پيش بگيرد به گونه اي که ماموريت سه نفر از اعضاي مجمع براي نشان دادن اتحاد ظاهري موسوي، کروبي و خاتمي به نتيجه نرسيد.تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.