218146-749951.jpgعصرایران - با ناپدید شدن مجسمه های مشاهیر ایرانی از معابر و پارک های تهران ، قرار است تندیس های جایگزین آنها در پایتخت نصب شود.

شنیده های خبرنگار عصرایران حاکی از آن است که طبق تصمیم مسوولان ، تندیس های جدید ، متعلق به شخصیت هایی که مجسمه هایشان دزدیده شده نخواهد بود و قرار است شخصیت های انقلابی جایگزین آنها شوند.

در راستای جایگزینی مجسمه ها نیز  سفارش ساخت مجسمه شهید همت داده شده و قرار است تندیس این شخصیت بزرگ دفاع مقدس در نیمه نخست امسال در منطقه 22 تهران نصب شود.

تا کنون مجسمه های مشاهیری چون شهریار ، استاد معین ، شریعتی ، صنیع خاتم ، ستار خان ، باقر خان و ... از نقاط مختلف تهران ناپدید شده اند و مسوولان نیز مدعی اند که مجسمه ها دزدیده شده اند.

هر چند ساخت و نصب تندیس چهره های انقلاب مانند شهیدانی که همه ما حتی زندگی خود را مدیون آنها هستیم ، اقدامی ارزشمند است و تا کنون نیز در این باره سهل انگاری شده ، اما مسوولان محترم نباید به گونه ای عمل کنند که احساس تقابل بین مشاهیر تاریخی ایران و چهره های ارزشمند دوران معاصر از جمله دفاع مقدس پدید آید.

در تهران به این بزرگی ، حتماً برای تندیس همه چهره های ایرانی ، از دانشمندان و شاعران و متفکران وهنرمندان گرفته تا سرداران شهید و رهبران انقلابی و مشاهیر دینی جا وجود دارد و مردم نیز همه آنان که در جایگاه خود خدمتگزار ایران بوده اند را دوست دارند.

بنابر این از مسوولان می خواهیم تندیس های مفقوده را با همان مشاهیر جایگزین کنند و در عین حال ساخت و نصب تندیس های جدید نیز که می تواند مشتمل بر چهره های با ارزش انقلابی باشد را نیز پی بگیرند.


تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.