فارس: رئيس صدا و سيما گفت كه در طول تعطيلات نوروز، براي كنترل برنامه‌هاي رسانه ملي در اين ايام، در محيط كار خود حضور خواهد داشت.

سيد عزت‌الله ضرغامي رئيس سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي درباره نحوه گذراندن تعطيلات نوروزي گفت: از همين الان تا آخر تعطيلات در تهران هستم و معمولا هم اين ايام براي كنترل برنامه‌هاي نوروزي در محيط كارم حضور مي يابم.

وي كه بعد از گفتن جمله فوق بلافاصله اين عبارت را بر زبان راند كه "جايي نداريم برويم "، به اين سئوال كه چرا از امكانات رفاهي "زيباكنار " در شمال كشور استفاده نمي كند؟ اينگونه پاسخ داد: مهمانسراي زيباكنار از همين الان توسط همه كارمندان صدا و سيما رزرو شده و بعضي از دوستان هم كه در دولت مشغولند و جاي مناسبي براي گذران تعطيلات نوروزي ندارند، از امكانات زيباكنار استفاده مي كنند.

ضرغامي در عين حال اين نكته را گوشزد كرد كه فارغ از بحث‌هاي كاري به دليل آنكه در ايام نوروز تهران از ترافيك رنج نمي برد و هواي پاك دارد، نخستين روزهاي سال بهترين زمان براي ماندن در تهران و استفاده خوب از برنامه‌هاي تلويزيون است.

رئيس رسانه ملي در پاسخ به اين سئوال كه در ايام نوروز با خيال راحت به همراه خانواده از برنامه‌هاي تلويزيوني استفاده مي كند، گفت كه برنامه‌هاي تلويزيون را با خيال راحت نمي بيند بلكه توليدات سازمان متبوعش را با نگاه انتقادي و براي پيگيري موضوعات مشاهده مي كند و در پايان هم كتمان نمي كند كه تنها برنامه تلويزيوني كه راحت‌ و بي دغدغه مي بيند، مسابقات فوتبال اروپايي است كه مطمئن است مشكلي ندارد.

تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.