رئيس راه و ترابري خلخال گفت: با وجود شدت بارش و كولاك برف در گردنه الماس، محور خلخال ـ اسالم باز است و محدوديتي در رفت و آمد خودروها وجود ندارد.

علي نادري امروز در گفتگو با فارس با اعلام اين مطلب اظهار داشت: در دو روز گذشته بيش از دو متر برف در گردنه الماس باريد ولي با اين وجود با تلاش شبانه‌روزي راهداران زحمت‌كش اين مسير بازگشايي شده است و رفت و آمد در آن جريان دارد.
وي افزود: در اين مدت ماموران راهداري چند خودرو در راه مانده را از محاصره برف و يخ نجات داده و به سمت مسيرها و مقاصد خود هدايت و راهنمايي كرده‌اند.
رئيس راه و ترابري خلخال با اشاره به كولاك بودن شرايط جوي هوا تصريح كرد: با وجود سختي ديد و سرماي 25 درجه زير صفر ماموران ما با نهايت خونسردي و بردباري وظيفه باز نگهداشتن جاده‌هاي شهرستان را انجام مي‌دهند و تنها انتظار داريم كه رانندگان عبوري از اين محور خودروهاي خود را به زنجير چرخ و لاستيك يخ‌شكن و تجهيزات زمستاني مجهز كنند.
نادري در ادامه از بازگشايي راه 30 روستاي اين شهرستان خبر داد و خاطرنشان كرد: با تلاش ماموران راهداري خلخال راه ارتباطي 30 روستاي اين شهرستان كه از ديروز به خاطر بارش سنگين برف مسدود شده بود، بازگشايي شد.
رئيس راه و ترابري خلخال به نامساعد بودن شرايط جوي در تمام مناطق شهرستان از روستانشينان خواست تا حد امكان از سفرهاي غير ضروري شهري و تردد در محورهاي روستايي پرهيز كنند.


تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.