رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از ورود مجدد طرح کنکور طی چند روز آتی به صحن علنی مجلس خبر داد و گفت : در طرح کنکور تغییراتی ایجاد شده و کمیسیون آموزش سعی کرده است که با شورای نگهبان هماهنگ عمل کند.
 
علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود : بررسی طرح کنکور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تمام شده و به مجلس نیز گزارش شده است. با توجه به اینکه امروز تصویب دو طرح به پایان رسید، زمان آمدن طرح کنکور به صحن علنی مجلس جلو افتاد.

وی با بیان اینکه کمیسیون آموزش در ارتباط با طرح کنکور را به اداره قوانین مجلس شورای اسلامی گزارش کرده است، گفت : بر روی طرح کنکور که پیش از این مورد تایید شورای نگهبان نبود، تجدیدنظر شد و تغییرانی در ماده 4 آن ایجاد شد. همچنین در خصوص تغییراتی که در طرح کنکور ایجاد شد با نماینده شورای نگهبان نیز مشورت شده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص نظر شورای نگهبان نسبت به اصلاحات صورت گرفته در طرح کنکور گفت : نماینده شورای نگهبان که کمیسیون آموزش از وی مشورت گرفته، طرح اصلاح شده کنکور را تایید کرده است.

وی تاکید کرد : تایید نماینده شورای نگهبان به معنای موافقت قطعی شورای نگهبان نیست اما کمیسیون آموزش تلاش کرده است تا هماهنگ با شورای نگهبان عمل کند.

وزیر علوم چندی پیش در گفتگو با مهر اعلام کرده بود که اگر مجلس طرح حذف کنکور را تا پایان مهر ماه به تصویب نرساند برای کنکور 1387 وزارت علوم راسا اقدام خواهد کرد.

 تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.