نوشتن يك شعار اهانت آميز عليه پيامبر اسلام (ص ) برروي ديوار يك مسجد در مركز الجزائر پليس اين كشور را به پيگيري مجدانه اين موضوع واداشت . پايگاه اينترنتي شبكه خبري العربيه در اين باره مي نويسد : اقدام كنندگان به نوشتن اين عبارت موهن ضمن اهانت به ساحت مقدس پيامبر اكرم (ص ) اقدام به تمجيد از شخصيت پاپ بنديكت شانزدهم رهبر كاتوليك هاي جهان نيز نموده اند. ماه گذشته نيز در اقدامي مشابه عده اي اقدام به نوشتن عبارتي اهانت آميز عليه اسلام و اعراب و تمجيد از اسرائيل و حضرت مسيح (ع ) بر روي ديوار يك قبرستان در الجزائر كردند.

----------

ضعف اطلاع رساني در استان خوزستان در برابر مشكلات ناشي از سهميه بندي بنزين مردم اين استان را عصبي كرده است . افزايش كرايه وسايل نقليه عمومي شهري و بين شهري در اهواز و برخي شهرهاي ديگر از 50 تا 300 درصد حتي اتوبوس هايي كه با گازوئيل كار مي كنند افزايش كرايه برخي مسيرها در اهواز از 2000 ريال به 6000 ريال افزايش كرايه هر نفر از آبادان به اهواز با خودروي كولردار از 20 هزار ريال به 50 هزار ريال و كمبود اتوبوس و ميني بوس در شهرها از جمله اين مشكلات است . انتظار اينست كه مسئولان در استان خوزستان به جاي تعريف و تمجيد بيش از حد از اين طرح بفكر رفع هرچه سريعتر مشكلات ناشي از اجراي آن در خوزستان باشند.

----------

20 تن از عوامل اجرايي ستاد عمره در مكه مكرمه كه به علت پايان مهلت رواديدشان بدست پليس گذرنامه عربستان بازداشت شده بودند آزاد شده و به تهران بازگشتند. جانشين ستاد عمليات عمره با اعلام اين خبر روز سه شنبه به خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج در مكه مكرمه افزود : ما براي جلوگيري از ادامه بازداشت اين افراد بليت بازگشت آنان به ايران را صادر كرديم وآنان نيز افراد بازداشت شده را براي بازگشت به ايران به فرودگاه جده بردند. حسين اسماعيلي گفت : با وزارت حج عربستان مكاتبه وبراي حل مشكل كساني كه مهلت روايدشان پايان يافته است 10 روز مهلت گرفته شد . وي با تاكيد بر اينكه طبق قرارداد ستاد عمليات عمره با شركتهاي سعودي صدور و تمديد رواديد عوامل اجرايي ستاد عمره به عهده اين شركتها است خاطرنشان كرد : مدت ماموريت عوامل اجرايي ستاد 45 روز است و بايد براي آنان ويزاي سه ماهه صادر شود درحاليكه رواديد صادر شده براي آنان يكماهه است . اسماعيلي با اشاره به ناهماهنگي وزارتخانه هاي حج و امور خارجه عربستان براي صدور رواديد سه ماهه افزود : مسئولان سعودي در صدور رواديد سه ماهه سختگيري مي كنند اما ما براي حل مشكل عوامل اجرايي ستاد همچنان به دنبال دريافت رواديد سه ماهه هستيم .

----------

نتايج يك نظرسنجي معتبر نشان مي دهد كه به عقيده مردم اروپا امريكا بزرگترين نيروي تهديد كننده ثبات در جهان است . به گزارش روزنامه انگليسي فايننشال تايمز نتايج يك پژوهش آماري گسترده كه توسط موسسه تحقيقاتي هريس در بريتانيا انجام شده 32 درصد پرسش شوندگان در پنج كشور اروپايي آمريكا را بزرگترين تهديد براي صلح و امنيت جهان ميدانند. در ادامه اين گزارش آمده است كه تعداد آراي ضدآمريكايي در اسپانيا بسيار بيشتر از كشورهاي ديگر بوده و تعداد مخالفين آمريكا در اين كشور 46 درصد است . اين نظرسنجي در پنج كشور اسپانيا فرانسه آلمان ايتاليا و انگلستان در طول ماه گذشته انجام شده است .

 تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.