فرمانده نيروي انتظامي گفت: بنزهاي پليس در شرايط فعلي به دليل مشكل گمركي هم قيمت پرايد است و با فروش يك دستگاه بنز مي توان يك پرايد خريداري كرد.

سردار اسماعيل احمدي مقدم، فرمانده نيروي انتظامي، در گفت و گو با ايلنا، درخصوص فروش الگانس‌‏هاي پليس گفت: هزينه نگهداري خودروي بنز بسيار بالاست و اغلب كاربران اين خودروها علاقه‌‏مند هستند به جاي بنز يك خودروي داخلي در اختيارشان قرار گيرد.

وي افزود: قطعات خودروي بنز كمياب است، همچنين تعميرگاه آن نيز در همه نقاط كشور وجود ندارد، به اين ترتيب براي تعويض روغن خودروي بنز حتما بايد آن را از شهرستان‌‏هاي دور به مراكز استان منتقل كرد.

احمدي‌‏مقدم با تاكيد بر اينكه سيستم جلوبندي بنزهاي پليس دچار مشكل بوده و اين شركت بعد از پافشاري ما، اين موضوع را تاييد كرد، يادآور شد: سيستم جلوبندي بنز در هر بار تعمير بيش از يك ميليون تومان هزينه دارد.

فرمانده نيروي انتظامي خاطرنشان كرد: بنزهاي پليس در حال حاضر مشكل گمركي دارد و در صورت فروش با پول هر بنز مي‌‏توان يك خودروي پرايد خريداري كرد.

به گفته وي، براي حل مشكل گمركي بنزها بايد براي هر دستگاه 32 ميليون تومان هزينه گمركي پرداخت كرد.

وي در پاسخ به اين سوال كه علت خريد خودروهاي بنز در زمان گذشته علي‌‏رغم مخالفت‌‏هاي بسيار چه بود، افزود: در زماني كه اين خودروها خريداري شد، خودروي داخلي مرغوب و مناسب در كشور نداشتيم و در آن زمان نيز قيمت خريد هر بنز براي پليس معادل يك دستگاه زانتيا بود.

احمدي مقدم با تاكيد بر لزوم حمايت از توليدكنندگان داخلي تصريح كرد: خودروهاي داخلي امروز از نظر سرعت و ايمني پاسخگوي ماموريت‌‏هاي پليسي است و بنابراين نسبت به خريد و جايگزيني خودروهاي داخلي اقدام خواهيم كرد.

فرمانده نيروي انتظامي گفت: در حال حاضر خودروهاي مورد استفاده پليس در اروپا گرانقيمت و مدل بالا نيست و استفاده از چنين خودروهايي كمتر رواج دارد.

وي با اشاره به اينكه در حال حاضر برخي خودروهاي پليس راه بيش از 500 هزار كيلومتر كاركرد دارد، گفت: خودروي پليس بايد سريع التعويض و ارزان قيمت باشد، به نحوي كه ظرف دو يا سه سال بتوان نسبت به تعويض خودرو اقدام كرد.

 



تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.