* گردشگر جوان اتريشي در سفر به ايران مسلمان شد
«استفان پيبر»جوان 19ساله اتريشي كه براي يك سفر25روزه تفريحي به ايران سفر كرده، در جريان اين سفر و بر اساس علاقه قبلي خود به دين مبين اسلام مشرف شد.
استفان كه وي كه اكنون نام «علي» را براي خود برگزيده است، روز چهارشنبه در گفتگو با ايرنا، گفت: در13  سالگي با ديدن يك خواب دچار تحولي دروني شده و به مطالعه و بررسي اديان مختلف الهي علاقه مند شده است.وي افزود: در همين ارتباط با مطالعه كتب  موجود در اتريش در زمينه دين اسلام و همچنين مطالعه قرآن كه به زبان آلماني ترجمه شده، به دين اسلام با توجه به ويژگيها و شرايط آن علاقه شديدي پيدا كردم.
اين گردشگر تازه مسلمان شده سپس اظهار داشت: شش سال به بررسي و مطالعه اديان مختلف الهي پرداختم و در نهايت دين اسلام را به عنوان كاملترين و برترين دين الهي و آسماني دريافتم.
وي كه در سفر خود به شهرهاي مشهد و قم سفر كرده و با يكي از مراجع تقليد نيز ديداري داشته است، گفت: شهرهاي مذهبي داراي ويژگيهاي خاصي هستند به ويژه در صحن مرقد مطهر امام رضا(ع)، انسان دنيا را فراموش كرده و شور و شوق عجيبي به انسان دست مي دهد.
وي در اين گفتگو با آشنايي اندكي كه با زبان فارسي و عربي پيدا كرده است، با لهجه اي شيرين «شهادتين» را خواند.

* حكميت كروبي
ايلنا نوشت: دو طيف داراي اختلاف حزب همبستگي با پذيرش حكميت حجة  الاسلام مهدي كروبي براي پايان دادن به اختلافات موجود، زمينه را براي برگزاري كنگره حزب در آينده نه چندان دور فراهم آورده  اند.

* تحقيق و تفحص از شركتهاي هواپيمايي
نماينده بندرعباس در مجلس از آماده شدن تحقيق و تفحص از شركتهاي هواپيمايي ايران اير و ايران ايرتور و... جهت تقديم شدن به هيأت رئيسه مجلس خبر داد.
شهريار مشيري با اعلام اين خبر به ايرانيوز گفت: طرح تحقيق و تفحص شركتهاي هواپيمايي ايران اير و ايران ايرتور توسط نمايندگان مجلس پس از تعطيلات دو هفته اي مجلس تقديم هيأت رئيسه خواهد شد.

* تصميم نهايي
عضو جامعه روحانيت مبارز گفت: مهدوي كني، دبيركل جامعه روحانيت مبارز با حضور در دفتر رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام به طور رسمي از ايشان براي حضور در مجلس خبرگان رهبري دعوت كرد.
سيدرضا اكرمي در گفتگو با ايلنا، با اشاره به ديدار جمعي از اعضاي جامعه روحانيت مبارز با هاشمي رفسنجاني، گفت: در اين جلسه مهدوي كني، دبيركل جامعه روحانيت مبارز فرمودند كه من امروز آمده  ام به طور رسمي از شما براي حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبري دعوت كنيم و موافقت شما را براي قرار گرفتن نامتان در فهرست جامعه روحانيت مبارز كسب كنيم كه آية ا... هاشمي رفسنجاني گفت: به نظرات شما احترام مي  گذارم و به زودي تصميم نهايي خود را اعلام خواهم كرد.
وي تصريح كرد: در اين جلسه در خصوص ملاقات هاشمي و مصباح يزدي در مجلس خبرگان سؤال شد كه ايشان گفتند در خبرگان كه حدود 80 نفر حضور دارند، افراد به هم رسيده مصافحه و احوال  پرسي مي  كنند، من هم وقتي وارد سالن شدم، با افراد زيادي سلام و احوالپرسي كردم كه يكي از آنها آيةا... مصباح بود و اين يك امر متعارف است.
كرمي خاطرنشان كرد: يكي از مسايلي كه در اين ديدار مطرح شد، اهانت به شخصيتهاي نظام بود و افراد از تخريب و ناديده گرفتن زحمات و خدمات سرمايه  هاي كشور اظهار نگراني كردند.
وي گفت: در اين جلسه مطرح شد كه ما بايد احترام افراد و سرمايه  هاي نظام -چه ميرحسين موسوي باشد، چه خاتمي و چه هاشمي- نگه داريم و اگر انتقادي به عملكرد آنها داريم، انتقادها را با رعايت ادب و حفظ آبرو و حيثيت افراد مطرح كنيم.

* موضعگيري محسن رضايي به يادداشت اخير فاطمه رجبي
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به يادداشت اخير همسر سخنگوي دولت، گفت: مدتهاست كه در ايران سياست از ارزشها و اخلاق فاصله گرفته است.
محسن رضايي در گفتگو با ايلنا، در خصوص يادداشت اخير فاطمه رجبي، كه در آن مطالبي را عليه سيدمحمد خاتمي مطرح كرده بود، گفت: مدتهاست كه در ايران سياست از ارزشها فاصله گرفته است، به نظر بنده جناحهاي سياسي بايد در رفتار خود با اين حادثه و حوادثي كه در سالهاي گذشته پيش آمده است، يك تجديدنظر و بازنگري كنند.تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.