مديرعامل يكي از شركت‌هاي فعال بورس گفت: اجراي اصل44قانون اساسي هدف برنامه سوم را كه پيش بيني شده ارزش بورس كشور تا سال83به 100ميليارد دلار برسد محقق خواهد كرد.
  
 
حسين داوديان مديرعامل يكي از شركت‌هاي فعال بورس در گفت‌ و گو با "فارس" به عدم هماهنگي‌هاي لازم در عرضه سهام شركت‌ها در سال 82 و رشد حبابي بورس اشاره كرد و افزود: بايد تمام واگذاري‌هاي سازمان خصوصي‌سازي از طريق بورس انجام شود و اين سازمان از گران‌فروشي و تكرار تجارب گذشته خودداري كند.
وي با بيان اين مطلب كه تاثير مثبت ابلاغ اصل 44 قانون اساسي در روند دو روز اخير معاملات در بورس كاملا مشهود بود ابراز داشت: اگر بين سازمانهاي مرتبط و شركت‌ها وحدت رويه وجود داشته باشد و عرضه سهام به طور يكسان زودتر عملي شود مي‌توان عقب‌ماندگي يك سال اخير در افزايش ارزش 100 ميليارد دلاري بورس جبران كرد.
داوديان بورس را بهترين محل براي سرمايه‌گذاري و جذب نقدينگي مردم برشمرد و گفت: دولت مي‌تواند با عرضه سهام بنگاه‌هاي دولتي ضمن كاهش هزينه‌هاي جاري از طريق نقدينگي مردم قوه نظارتي را افزايش دهد.
اين مديرعامل به آمادگي كامل بخش خصوصي اشاره و تصريح كرد: مديريت بورس بايد در آماده‌سازي و كمك به سيستم‌ هدايتي و سياست‌گذاري دولت شرايط لازم را فراهم كند.
وي رابطه‌اي مستقيم بين تورم و نقدينگي قايل شد و گفت: از طريق جذب نقدينگي موجود كشور به ساختار اصولي سرمايه‌گذاري مي‌توان اميدوار بود كه بورس نقش بسزايي در كاهش تورم ايفا كند.
داوديان يادآور شد: بايد از طريق فراهم كردن زمينه‌هاي لازم و برخورداري از نگاهي مثبت به بورس 2 ميليون سهامدار كنوني را به 4 ميليون افزايش داد تا خانواده‌هاي متوسط كشور بتوانند از بازدهي مطلوب شركت‌ها كه شامل تقسيم سود نقدي و تفاوت قيمت سهام است برخودار شدند.تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.