جمعی از فعالان زن اصلاح‌طلب با محمدرضا عارف دیدار و از وی برای رفتار و عملکردش در عرصه انتخابات و پایه‌گذاری حرکتی اخلاقی در سیاست تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش ایسنا، عارف در این دیدار با تشریح فضای فعالیت خود در زمان انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما در حالی آغاز به کار کردیم که فضای دانشگاه‌ها امنیتی و در بی‌انگیزگی کامل بود اما در عین حال من در همین فضاها از شخصیت مهندس موسوی و کروبی و رابطه آنها با امام(ره) صحبت کردم.

وی با بیان اینکه "همیشه از همه سیاسی‌تر بودم اما سیاسی‌کار نبودم"، خاطرنشان کرد: بر این باورم که باید مصلحت کشور را دید و با توجه به مصلحت کشور باید از منافع شخصی خودمان بگذریم.

معاون اول دولت اصلاحات در ادامه تاکید کرد: همه باید به آقای روحانی کمک کنند و البته اگر هر کسی به جز آقای روحانی هم بود، باید کمک می‌کردیم. رییس‌جمهور نباید احساس کند که افراد به او تحمیل می‌شوند.

وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره فعالیت‌های زنان و برنامه‌های عملی برای این قشر اظهار کرد: دو کار قرار است انجام دهیم؛ اول بنیاد امید را تقویت می‌کنیم که ان‌شاءالله محور فعالیت‌ NGOها شود و اولویت اصلی ما هم فعالیت‌های زنان یعنی 50 درصد پر توان جامعه است.

بر اساس این گزارش، در این دیدار فائزه هاشمی از حرکت اخلاقی محمدرضا عارف تشکر کرد و خطاب به وی گفت: در جبهه اصولگرایان همیشه بر اصول تاکید می‌شود اما دیدیدم که آنها از خود گذشتگی نداشتند. بنابراین اقدامی که شما انجام دادید فقط از بزرگان سر می‌زند و در پس این اقدام، نتیجه‌ای که حاصل شد ملت را شاد کرد.

در ادامه جلسه معصومه ابتکار، فعال سیاسی و عضو سابق شورای شهر تهران اظهار کرد: برخی سیاستمداران، قدرت‌طلب و فرصت‌طلب هستند، به قیمتی که حتی حاضرند آبرویشان برود اما از قدرت چشم‌پوشی نکنند. اما اقدام شما الگوی ماندگار فضیلت اخلاقی بود تا ان‌شاءالله برای دیگران درس شود.

ابتکار خطاب به عارف ادامه داد: شما نمادی از بلوغ سیاسی مردم ایران شدید و درسی از بزرگواری، اخلاق، تصمیمات به موقع و درست به همه دادید.

شهربانو امانی نماینده پیشین مجلس نیز اظهار کرد: شما از گفتمان اصلاح‌طلبی در صدا و سیما دفاع و دوستی و مروت را در کشور زنده کردید. ان‌شاءالله بعد از این دو پیروزی بزرگ - یعنی پیروزی اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان در انتخابات و پیروزی تیم ملی - ان‌شاءالله سومین پیروزی هم نظام به عنوان عیدی در شب نیمه شعبان به ملت تقدیم کند.

همچنین نرگس محمدی، از فعالان حقوق زنان نیز با بیان اینکه "روزهای شاد ما با اشک همراه بود چراکه برخی از کسانی که باید می‌بودند، حضور نداشتند"، خطاب به عارف گفت: شما دوباره اصلاح‌طلبان را زنده کردید، چراکه در طی این هشت و بویژه چهار سال اخیر صحبت از این بود که اصلاحات مرده است. در دوران اصلاحات مدنیت تکمیل شد و اصلاحات در ایران هرگز از بین نخواهد رفت.

اشرف بروجردی دیگر فعال اصلاح‌طلب زن نیز تاکید کرد: شما اخلاق را به سیاست برگرداندید و به همه آموزش دادید که می‌شود هم اخلاق‌مدار و هم سیاستمدار بود.

فخرالسادات محتشمی‌پور، فعال سیاسی و همسر مصطفی تاج‎زاده نیز در این جلسه از طرف خود و به نمایندگی از همسرش از عارف تشکر کرد و با اشاره به نقش خانم دکتر مروج - همسر محمدرضا عارف - ابراز عقیده کرد: همراهی خانم مروج یادآور همراهی‌های زهرا رهنورد بود. نیازی که اکنون جامه مدنی به شما دارد بیشتر از قرار گرفتن در پست‌های دولتی است.

همچنین در این دیدار فخرالسادات محتشمی‌پور، کتاب همسرش را به عارف تقدیم کرد و نمایده لرستان نیز متنی را از طرف حامیان عارف در این استان قرائت کرد.

در این دیدار زهرا شجاعی و سهیلا جلودارزاده هم طی سخنانی از اقدام اخیر عارف به عنوان حرکتی ارزشمند و ماندگار در تاریخ سیاسی ایران یاد کردند.تاريخ : | | نویسنده : lig2futsal |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.